İletişim: +90 (232) 878 82 83     [email protected]

PARROT BOYA

Ustalığınızı Konuşturun

Şifremi Unuttum

Şifrenizi unuttuysanız sitemize üye olurken belirttiğiniz mail adresinize kullanıcı adı ve şifrenizin tekrar gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Bunun için Şifremi Unuttum linkine tıklayınız.
Bu sayfaya Giriş menüsü içinden de ulaşabilirsiniz.
Toplu Sipariş Girmek

İlgili ürüne ait sayfaya ulaştığınızda Toplu Sipariş bölümüne geçtiğinizde ürüne ait tüm çeşitler için miktar belirterek siparişinize hızlıca ekleyebilirsiniz.
İşlemler

Artık tüm işlemleriniz tek bir bölümden takip ediliyor.
Hesap Hareketleriniz

Hesap hareketleriniz sayfası yenilendi ve artık kendinize mail atabiliyorsunuz.
Ürün Avantajları ve Kampanyaları hk

Artık ürün reyonlarında ya da arama sonuçlarında ekrana listelenen ürünlerin isimlerinin altında ürün ile ilgili varsa özel duyuruları görebilirsiniz.
Yanlış teslim edilen ürünün iadesi

Siparişlerinizi teslim alırken siparişiniz ile teslim edilen ürünleri karşılaştırarak kontrol ediniz. Herhangi bir sebeple siparişinizdeki ürün dışında bir ürünün teslim edilmesi halinde nakliye ücreti tarafımızdan karşılanacak şekilde geri iade edebilirsiniz.
Arızalı teslim edilen ürünün iadesi:

Siparişleriniz teslim edilirken ürünleri hasarlı olup olmadıkları açısından mutlaka kontrol ediniz. Ambar ile sevk edilen siparişlerde hasar görerek kullanılamayacak duruma gelen ürünleri teslim almayınız ve tutanak düzenleyerek teslim eden ambar görevlisine mutlaka o anda imzalattırıp +90 (232) 458 35 17 numaralı faksımıza gönderiniz. Gerekli iade işlemleri tarafımızdan yapılarak aynı ürün teslim tarafınıza gönderilecektir. Örnek Ambar Tutanağı için tıklayınız.
Siparişlerin teslimatı nasıl yapılıyor?

Ürünlerimizin teslimatı çalıştığınız veya sipariş sırasında seçtiğiniz ambar ile yapılmaktadır. İzmir içi siparişlerin teslimatı firmamız tarafından yapılmaktadır. Dilerseniz şirketimize gelerek siparişinizi teslim alabilirsiniz. Ambar ile teslim durumunda saat 15:00' a kadar verilen siparişler aynı gün içerisinde Ambar'a teslim edilmektedir. 15:00' dan sonra gelen siparişler takip eden gün içerisinde ambar'a teslim edilir. Hafta Sonu, Ambar ile sevkiyat yapılamamaktadır. Ambar ile istenen Hafta sonu siparişleri Pazartesi itibariyle değerlendirilir. Ambar ile teslim yapılacak siparişlerde sipariş süresi 1-3 gün sürebilmektedir.
Ürünlerin Garantisi var mı?

Ürünlerimizin garanti süreleri ve şartları üretici firmalar tarafından belirlenmiştir. Ürünler ile ilgili garanti süresi fatura tarihi itibariyle başlatılmış olur.
Ürünler ile ilgili detaylı bilgiye ulaşmak istiyorum

Ürünlerimiz ile ilgili bilgiler üreticilerden ve çeşitli kaynaklardan derlenerek sitemizde belirtilmiştir. İstediğiniz ürün ile ilgili olarak detaylı bilgi isteğinizi, Hakkımızda bölümünden veya telefonla bize iletebilirsiniz.
Stok Sorunları

Verdiğiniz siparişlerde stoğumuzda bulunmayan veya tedarikçiden gelecek olan ürünler için tedarikçi firmaların stoklarında bulunmayan veya seçtiğiniz çeşidinden kalmayan ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda irtibat telefonlarınızdan veya e-postanızdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecek ve alternatif başka ürün veya belirtilen ürünün beklenmesi gibi seçenekler sunulacaktır. Size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz.
Görüş,Öneri ve tavsiyeleriniz için tıklayınız...

 

 


İş Başvuru Formu
Hakkımızda
İletişim

Ürün Görselleri
Güvenlik ve Gizlilik
Banka Hesap Numaralarımız
Yardım

Müşteri Hizmetleri: +90 (232) 878 82 83      
Ankara Asfaltı 26. Km. Organize Sanayi Bölgesi Kemalpaşa / İZMİR
©2008, Sitedeki içerik, yazılı izin alınmadan kullanılamaz